Penziony v Celje

Ubytování v Celje v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Celje. Většina penzionů v Celje se od hotelů v Celje liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Celje.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. One-Bedroom Holiday Home in Celje StarStarStar

Foto: One-Bedroom Holiday Home in Celje
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Featuring mountain views, One-Bedroom Holiday Home in Celje is located in Celje, around 5 km from Shopping centre Citycenter Celje. The accommodation has free WiFi.


2. Rooms Hochkraut StarStar

Foto: Rooms Hochkraut
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
76 %

Just off the picturesque road connecting Laško and Celje, the peacefully located Rooms Hochkraut provides free Wi-Fi and a large private parking.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby46 - 46 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby57 - 57 EUR za noc

Hotely v okolí Celje

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Celje jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Celje. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Celje.


3. Glamping Laško 

Foto: Glamping Laško
Lokalita: Laško
Vzdálenost: 2.9 km
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
89 %

Located in Laško, Glamping Laško provides accommodation within 1.7 km of Lasko Thermal Spa. Complimentary WiFi is offered. Some units have a seating area and/or a terrace. A continental breakfast is available every morning at the property.


4. Rooms VERDE StarStarStar

Foto: Rooms VERDE
Lokalita: Petrovče
Vzdálenost: 3.7 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

Set in Petrovče, Rooms VERDE provides free WiFi. This 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom. The guest house offers a Pizza restaurant. At the guest house, the rooms are equipped with a patio with a city view.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: