Ubytování v Celje

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Celje. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů přímo ve městě, nebo i v okolí Celje, kde najdeme města Petrovče, Laško, Žalec, Rimske Toplice a Dobrna.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. One-Bedroom Holiday Home in Celje StarStarStar

Foto: One-Bedroom Holiday Home in Celje
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Featuring mountain views, One-Bedroom Holiday Home in Celje is located in Celje, around 5 km from Shopping centre Citycenter Celje. The accommodation has free WiFi.

Hotely v okolí Celje

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Celje jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Celje. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Celje.


2. Rooms VERDE StarStarStar

Foto: Rooms VERDE
Lokalita: Petrovče
Vzdálenost: 3.7 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

Set in Petrovče, Rooms VERDE provides free WiFi. This 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom. The guest house offers a Pizza restaurant. At the guest house, the rooms are equipped with a patio with a city view.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: